DEKORATİF DESENLİ VE RENKLİ PASLANMAZ ÇELİK SAC ÖZELLİKLERİ

Paslanmaz dekorasyon çeliği çağımız mimarlarının yaratıcılıklarına ilham veren bir malzemedir. Çeliğin dayanıklılığını desen ve renk seçenekleriyle birleştiren Tarkan Paslanmaz estetik, kaliteli ve güvenli çözümler için aranılan malzeme olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Projeye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri mimarlar için sınırsız, özgür tasarım ortamı yaratmaktadır. Renkli ve Dekoratif Desenli paslanmaz çelik,mimari ve endüstriyel tasarımların tüm alanlarında, reklamclıkta indoor ve outdoor çalışmalarında, işaret levhalarında, yönlendirme uygulamalarında, metal ve kutu harf kesimlerinde, aydınlatma elemanları uygulamalarında, tekstil ve hazır giyim moda aksesuarlarında, otel ve konaklama tesislerinde, ısıtma ve soğutmaya yönelik projelerde, asansör, kapı, kabin ve buton imalatlarında, mimari projelerde dış cephe, ve iç mekanlarda uygulama kolaylığı, estetik görünüm, tasarım çeşitliliği sebebiyle çok tercih edilmektedir.

KALİTELER: JAPAN SUS 201,304,316,430 veya istenilen çelik kalitesinde üretilebilir.

DEKORATİF DESENLİ VE RENKLİ PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜN SEÇENEKLERİ: • Ayna Paslanmaz (Süper Ayna-8K) • Mat Görünümlü Malzemeler • Ayna Paslanmaz Desenli

RENKLİ VE DEKORATİF DESENLİ PASLANMAZ ÇELİK SAC RENKLERİ: Gold Ayna, Gold Satine, Gümüş, Bronz Ayna, Bronz Satine, Bakır Ayna, Bakır Satine, Gül Altın, Koyu Gri, Mor, Kahverengi, Siyah Ayna, Siyah Satine, Sarı, Koyu Mavi

PASLANMAZ ÇELİK BİTİŞLER: • Parlak • Mat • Desenli

PASLANMAZ ÇELİK ÖZEL TASARIM: Paslanmaz Çelik Dekoratif ve Renkli Saclar düz ve desnli olarak 20 farklı model arasından seçilebilmesinin yanı sıra projeye özel desen üretmek mümkündür. Tasarlanan özel desenlerin farklı renklerdeki paslanmaz çelik plakalar üzerinde uygulanabilmesi tasarımcıya sınırsız çeşitlilik sağlar. Desen alternatiflerimiz sadece tasarımcının hayal gücü ile sınırlıdır.

RENKLİ VE DEKORATİF DESENLİ PASLANMAZ ÇELİK SAC ÖLÇÜLERİ Kalınlıklar : 0.5-3.00 mm arasında değişen kalınlıklarda üretilir. Plaka ölçüleri : 1219 mm x2438 mm -1219×3048 mm ölçülerindedir. İsteğe göre boy max 4000 mm olarak üretilebilir.

PASLANMAZ ÇELİK KULLANIM ÜSTÜNLÜKLERİ: * Diğer kaplama malzemelerine göre oksidasyona daha dayanıklıdır. * Solmaz aşınmaz,matlaşmaz. * Güneşe,neme,tuza ve asitlere,kentleşme kirliliğine karşı duyarlıdır. * Kırılmadan 90 dereceye kadar bükülebilir. * Kolaylıkla temizlenebilir. * Hijyeniktir,sağlık kurumları için çok uygun malzemedir. * Uzun ömürlü olduğu için yenileme faaliyetlerini sıfıra indirger. * Sertlik derecesi 80 Rcnin üzerindedir.Kapladığı malzemenin ömrünü uzatır.